Столярна майстерня Ігоря Федуня

З 1999 року Майстерня СМІФ виготовляє різного виду  вироби з дерева. На сьогоднішній день нашим основним профілем є виготовлення дерев’яних букових ліжок. Ми представляємо до Вашої уваги ліжка на різний смак та потреби. Односпальне, двоспальне, двоповерхове, розкладне, з різними функціональними додатками – всі ці ліжка можна придбати у нас. Окрім ліжок у нас є і інші меблі для Вашого інтер’єру.

Найбільшу перевагу у виготовленні наших товарів ми надаємо їх якості. Виготовлення ліжка, яке прослужить Вам на протязі довгого часу є нашою основною метою. Ми гарантуємо Вам якість нашої продукції та підтверджуємо це документально.

Варто зазначити, що ліжка виготовляються із дерева як всім відомо це є найбільш екологічна сировина для виготовлення меблів, оскільки створено самою природою. З давніх часів люди використовують деревину, як матеріал виготовлення різних виробів.

Дерев’яні меблі виглядають красиво та аристократично, підкреслюють Ваш смак та статус. А так як більшість наших ліжок виготовляються із буку, що забезпечує високу надійність, гарний та дорогий зовнішній вигляд, Ви зможете облаштувати свою квартиру у будь-якому сучасному або класичному стилі.

Відправляючись у приємний світ сновидінь хочеться не думати про ліжко на якому спиш і тим більше мати із ним якісь проблеми. Саме тому ми виготовляємо ліжка такими, щоб їх основне призначення було на такому рівні, який дозволить забути про ліжко на якому Ви спите і відчувати лише комфорт та бачити надзвичайні сни. Від якості сну залежить Ваш настрій на цілий день і особисті успіхи. Ми працюємо для того, щоб прийшовши додому після важкого робочого дня Ваш відпочинок був максимально якісним.

Обладнання, яке ми використовуємо для виготовлення ліжок дозволяє робити високу якість нашого товару за приємними для Вас цінами. Також Ви можете бути переконаними у тому, що над Вашим ліжком працювали кваліфіковані робітники із досвідом роботи та відповідним багажем знань.

Ми представляємо широкий асортимент товарів у нашому каталозі, який постійно оновлюється, а також приймаємо індивідуальні замовлення. Якщо Вас цікавить унікальне ліжко, яке не буде повторюватися або ж Вам потрібно підібрати ліжко під меблі, ми виконаємо Ваш індивідуальний заказ. Якщо Ви проживаєте у м. Львові наш працівник зможе зробити заміри, а також проконсультувати Вас на місці, якщо ж Ви проживаєте у іншому місті замовлення можна зробити через Інтернет або у телефонному режимі.

У соцмережах також є наші сторінки, де Ви маєте можливість ознайомитися із товарами, які ми виконували на індивідуальне замовлення та запропонувати свій товар для виконання. Посилання на сторінки компанії СМІФ знаходяться у нижньому правому кутку сторінки. 

Щодо матраців, то Ви можете замовити ліжко разом із матрацом за додаткову вартість або ж придбати самому. Також у нас є моделі ліжок, які відразу комплектуються матрацом і їхня ціна вже входить у вартість товару.

Окрім ліжок ми виготовляємо інші вироби, які не уступаються по якості та дизайну.

Виробництво СМІФ знаходиться у місті Львів, але поставку дерев’яних ліжок здійснюємо по всій Україні.

м.Львів Вул.Личаківська 255

З 1999 року Майстерня СМІФ виготовляє різного виду  вироби з дерева. На сьогоднішній день нашим основним профілем є виготовлення дерев’яних букових ліжок

Дерев’яні меблі виглядають красиво та аристократично, підкреслюють Ваш смак та статус. А так як більшість наших ліжок виготовляються із буку, що забезпечує високу надійність, гарний та дорогий зовнішній вигляд, Ви зможете облаштувати свою квартиру у будь-якому сучасному або класичному стилі.

Курьєрські Служби Доставки

Бренди

Підписатись

Слідуй за нами

Контакти

Локація
location 79000 Столярна Майстерня, Львів
Телефон
phone +38 093 221 53 50; +38 096 120 08 02
Email
mailsmifua@gmail.com